Oferujemy kompleksową ochronę na każdym etapie życia – od ubezpieczenia NNW dla dzieci, przez polisy dla studentów i nauczycieli, po ubezpieczenie na życie i mieszkania. 

Dbaj o bezpieczeństwo swoje i najbliższych, również podczas podróży i dla Twojego czworonożnego przyjaciela. 

Przejdź do naszej zakładki z kalkulatorami online i wybierz plan idealny dla Ciebie z oferty Generali. Kliknij i zapewnij sobie spokój umysłu już dziś!

Zapewnij kompleksową ochronę sobie i swoim bliskim na każdym kroku – począwszy od ubezpieczenia OC/AC, przez NNW szkolne dla dzieci, aż po wszechstronne ubezpieczenie assistance. 

Nie zapominaj także o ubezpieczeniu turystycznym, które zabezpieczy Twoje podróże.

Skorzystaj z intuicyjnych kalkulatorów KioskPolis.pl, aby w prosty sposób znaleźć idealne rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb. Kliknij teraz i odkryj spersonalizowaną ofertę!

Odkryj bezpieczeństwo swoich ekologicznych inwestycji z Wiener.pl, Twoim ekspertem w dziedzinie ubezpieczeń. 

Specjalnie dla osób, które zdecydowały się na inwestycje w odnawialne źródła energii, jak panele fotowoltaiczne i pompy ciepła, Wiener.pl przygotował dedykowane rozwiązania ubezpieczeniowe. Korzystając z naszego nowatorskiego kalkulatora ubezpieczeń, możesz łatwo i szybko znaleźć polisę idealnie dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb.