Ubezpieczenie na życie Konstantynów Łódzki

Decydując się na wykupienie ubezpieczenia na życie zabezpieczamy finansowo życie oraz zdrowie nas oraz naszych bliskich. Głównym celem ubezpieczenia jest wypłata świadczenia, które zależnie od sytuacji, danych okoliczności oraz wybranego pakietu, otrzymujemy my sami bądź osoby wskazane w umowie.

Polisa na życie Konstantynów Łódzki nie jest sprawą obowiązkową, jednak niesie ona za sobą szereg korzyści, które mogą odegrać kluczową rolę w dalszym życiu osób mających styczność z chorobą, wypadkiem, trwałym uszczerbkiem na zdrowiu bądź śmiercią kogoś bliskiego. Dla przykładu przyjmijmy, iż zwyczajnie funkcjonującą rodzinę, w której oboje rodziców posiadających dzieci pracuję na jej utrzymanie, niespodziewanie dotyka śmierć jednego z dorosłych. Poza szkodami emocjonalnymi z jakimi muszą borykać się bliscy zmarłego, dochodzi kwestia finansowa. Rodzina traci pewną część dochodów, która mogła zapewniać dotychczas jej poprawne funkcjonowanie i znajduje się teraz w sytuacji, kiedy wydatki znacznie przewyższają domowy budżet. Z pomocą przychodzi wówczas polisa na życie, która w obliczu tragedii zapewnia środki pozwalające uniknąć potencjalnej katastrofie finansowej.

Pakiety ubezpieczenia na życie Aleksandrów Łódzki

Istnieje wiele opcji i pakietów (w tym dodatkowych) ubezpieczeń, na które w zależności od potrzeb i osobistych preferencji każdy z nas może się zdecydować. Pierwszym krokiem przy wyborze danej oferty powinno być rozważenie kogo, w jaki sposób, na jaką kwotę chcemy chronić i co chcemy oprócz tego uzyskać. Indywidualna polisa na życie Aleksandrów Łódzki, ma chronić naszych bliskich w przypadku naszej niespodziewanej śmierci i to jest jej podstawowy, powszechny zakres. Może mieć ona jednak bardziej złożoną formę, w postaci umów dodatkowych, które przy niedużych kosztach mogą zwiększyć naszą ochronę w wybranym zakresie. Obejmują one najczęściej pomoc w przypadku zdiagnozowania nowotworu, poważnej choroby, pobytu w szpitalu, operacji chirurgicznej, wypadku komunikacyjnego bądź uszczerbku na zdrowiu. Zakres tejże ochrony możemy dowolnie modyfikować w ciągu całego trwania umowy poprzez jej zwiększenie lub zmniejszenie. Ubezpieczenie na życie to nie tylko bezpośrednie wsparcie finansowe. Polisa może nam także zapewnić innego rodzaju pomoc pod postacią m.in. dowozu leków, pomocy psychologa, transportu medycznego czy dodatkowych konsultacji u specjalisty.

Okres i suma ubezpieczenia na życie Zgierz

Dwa kolejne elementy, które określają warunki działania i wypłacania polisy na życie to suma oraz okres trwania ubezpieczenia. Suma jest to kwota, którą otrzymują bliscy w przypadku naszej śmierci, i jest ona zależna od wysokości składek. Naturalnie im niższa suma wypłacanego ubezpieczenia, tym niższa będzie kwota opłacanych składek. Okres ubezpieczenia określa natomiast czas obowiązywania umowy i również w tym przypadku im jest on dłuższy, tym wyższa będzie składka. Minimalny czas trwania umowy to 12 miesięcy. Istnieją również takie, które zawiera się na 5, 10, 25 lat a nawet dożywotnio.

Skontaktuj się z nami!