Centrum ubezpieczeń

0 +
Zadowolonych klientów

// O nas

Oszczędzaj na
polisie ubezpieczeniowej!

Centrum Ubezpieczeń to agencja świadcząca usługi z zakresu doradztwa oraz sprzedaży produktów ubezpieczeniowych dla osób fizycznych oraz małych i dużych podmiotów gospodarczych. Multi agencja ubezpieczeniowa prowadząca swoje rynkowe działa nieprzerwanie od 2000 roku.

Rozpoczynając od współpracy z kilkoma firmami i rozszerzając z biegiem lat swoją bazę, oferujemy na ten moment produkty 17 czołowych towarzystw ubezpieczeniowych w tym m.in. PZUWARTAERGO HESTIAAXAPROAMALINK4UNIQAHDI i wiele innych.

Oferta przygotowana przez Centrum Ubezpieczeniowe obejmuje ubezpieczenia samochodu, życia i zdrowia, domu i mieszkania, a także ubezpieczenia podróżne, firmowe oraz rolne.

Każdy Klient podejmujący współpracę z naszą firmą objęty zostaje specjalną, wysoce indywidualną opieką, zapewnianą przez wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Satysfakcja i zadowolenie Klienta stanowią dla nas najwyższą wartość, dlatego dokładamy wszelkich starań, abyście nie żałowali Państwo decyzji o powierzeniu nam Waszych spraw.

Pomożemy dobrać najkorzystniejszą możliwą ochronę ubezpieczeniową dopasowaną indywidualnie dla każdego z Was, zgodnie z Państwa oczekiwaniami i potrzebami. Dysponujemy szeroką ofertą ubezpieczeń zlokalizowaną w jednym miejscu, która z roku na rok staje się coraz bogatsza, z tego względu jesteśmy w stanie przeanalizować wiele produktów dostarczanych przez licznych przedstawicieli i wybrać dla Państwa tą najbardziej odpowiednią.

Zapraszamy klientów z okolic ZgierzaAleksandrowa ŁódzkiegoKonstantynowa Łódzkiego jak również z całej Polski.

// Wybrane firmy ubezpieczeniowe

Współpracujemy z najlepszymi ubezpieczalniami

Wypełnij formularz kontaktowy, a oddzwonimy do Ciebie!